FIRFIR, ÜRETENLERİN MARKASIDIR

Markanızı, markamızla güçlendirin!

Markanızı, markamız aracılığı ile alıcıya ulaştırın.
İnsanların mutluluğunda siz de pay sahibi olun.

Lütfen Bize Ulaşın!

İletişim Bilgileri

Doğan Araslı Bulvarı,
Şelale Plaza Esenyurt / İstanbul

Tel / Whatsapp:
0(212) 909 03 80

Kendi markanızı FIRFIR üzerinde satmak istiyorsanız lütfen herhangi bir iletişim kanalından bizimle irtibata geçiniz.

fırfır ile İşbirliğiniz Hakkında

Özel tasarımların ve özel markaların, özel bir yeri olduğuna inanıyoruz. Özel insanlara ulaştırılabilecek en özel hediyelerin satışı için elbirliği ile çok daha özel bir platform geliştirebiliriz.

Hepimizin etrafında özel insanlar var. Zaman zaman bu özel insanlara bir ufak hediye ile büyük mutluluklar vermek isteriz.

En büyük getirisinin “farklılık” olduğu çağımızda monotonluklar, alışkanlıklar ve birbirini tekrar eden hediyeler ile istediğimizi tam olarak elde edememekteyiz.

Özel insanların özel olduklarına inanmalarını sağlamak için birbirinden özel ürünlere ihtiyacımız var. Fark yaratmanın zamanı geldi.

Siz değerli marka sahipleri; ne kadar yaratıcı ve farklı olduğunuzun farkındayız. Sizler de bizim için oldukça özel insanlarsınız. Sizlerin mutluluğu, bizler için çok önemli.

Mutluluğun ilacı bir ufak hediye kutusunda…

Siz değerli birbirinden özel ve yaratıcı marka sahipleri..

fırfır kendi sahip olduğu imkanları mümkün olduğu ölçüde sizlerle de paylaşmak istiyor. Ürünlerinizin satışı ve markanızın gelişimi süreçlerinde sizlerle birlikte çalışmaktan onur duyarız.

Özel insanların hak ettiği özel hediyelere ulaşması için elimizden gelen çabayı göstereceğimizden şüpheniz olmasın. Bu amaca yönelik çalışmalarımıza devam ederken biraz seçici olmak durumundayız.

Markanıza, ürünlerinize ve yaratıcılığınıza güveniyor ve insanların mutluluğuna hizmet ediyorsanız, tam olarak doğru yerde bulunmaktasınız. Daha fazla zaman kaybetmeyin ve bizimle irtibata geçin.

Haydi Biraz Üretelim!

g1

GRAFİK TASARIM

Dilerseniz tasarım desteği sunabiliriz.

G2

WEB TASARIM

Web sitemizde size özel alanlar oluşturabiliriz.

G4

MARKA

Markanızı beraber geliştirelim.

G3

FOTOĞRAF

Ürünlerinizi profesyonel bir şekilde fotoğraflayalım.