Hakkımızda

fırfır.org üzerinde özenle düşünülmüş ve tasarlanmış, yapımında binbir zahmetle karşılaşılmış birbirinden özel ürünleri, birbirinden özel insanlara ulaştırmak amacı ile kurulmuş bir e-ticaret platformudur.

Sıradanlığın artık fayda etmediği çağımızda monotonlukları ve alışılagelmiş hediyeleri bir kenara bırakarak hediye dünyasında yeni bir nefes olmak için geldik.

Web sitemiz üzerinde 4 ana bireysel ürün satış kategorimiz bulunmaktadır.

Bilimsel Yaşam.  Mesleğine aşık, mesleği ile yaşayanlar için özel ürünlerin yer aldığı kategorimizdir.

Sanatsal Yaşam. Sanata, sanatçıya, el işine ve özel tasarım ürüne saygısı olanların aradığı ürünlerin yer aldığı kategorimizdir.

Sosyal Yaşam. Sosyal yaşantınızda kendinize veya sevdiklerinize özel anlar yaşatmak için aradığınız ürünlerin yer aldığı kategorimizdir.

Fantastik Yaşam. Hayatı aşırı yaşamayı sevenlerin, uçlarda yaşayanların, ben farklıyım diyenlerin aradığı ürünlerin yer aldığı kategorimizdir.

Bu kategorilerin haricinde bir de Özel Yaşam kategorimiz bulunmaktadır.

Özel günlerinizde sadece anın tadını çıkarmanız için tüm desteğimiz ile yanınızdayız. Siz gününüzü yaşayın, geri kalan tüm işleri biz halledelim. Davetiyenizden masa süslerinize, yemeklerinizden organizasyon ekibine kadar tüm anlarda sizin yanınızdayız.

Mutluluk dağıtmak için çıktığımız bu yolda satışa sunacağımız tüm ürünler üzerinde seçici davranacağımıza, sıradan ve monoton olmayacağımıza ve sürekli güncel kalacağımıza söz veriyoruz.

Mutluluğun ilacı bir ufak hediye kutusunda…

Saygıyla,

fırfır @ 2019.